Skip to main content

Wezwij lawetę - ranking firm we Wrocławiu (TOP 10)

Dodaj komentarz

Podróż autostradą lub drogą ekspresową jest szybka i komfortowa. Jednak, gdy w czasie jazdy w samochodzie zepsuje się silnik lub zabraknie benzyny, sytuacja staje się niebezpieczna. Awaria auta na trasie szybkiego ruchu może zdarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Zastanawiasz się, co robić, gdy Twoje auto odmówi posłuszeństwa w czasie jazdy na A4? Sprawdź ranking Top 10 pomocy drogowych na A4 i poznaj firmy, które pomogą Ci w razie niespodziewanej awarii auta na autostradzie. 

Czytaj więcej

Czym jest gniazdo AUX w samochodzie i jak działa?

Dodaj komentarz

Podczas naszych podróży samochodem, niemal nieodłącznym elementem jest muzyka czy inne formy audio, które ułatwiają podróż, zapewniają rozrywkę czy są źródłem informacji. Chociaż wiele nowoczesnych samochodów oferuje zaawansowane systemy multimedialne z wbudowanym Bluetooth, gniazdo AUX w samochodzie wciąż jest popularnym i użytecznym narzędziem. Ale czym dokładnie jest to gniazdo i jak działa?

Czytaj więcej

Na co należy uważać, sprzedając pojazd w auto skupie?

1 komentarz

Gdy planujesz zakup nowego pojazdu lub jeśli uznałeś, że naprawa obecnego samochodu nie jest już dla Ciebie opłacalna, warto pomyśleć o jego sprzedaży w auto skupie. Takie firmy charakteryzują się szybką formą transakcji, bez dodatkowych formalności, które musiałbyś spełnić, sprzedając samochód indywidualnie. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę, gdy zdecydujesz się postawić na auto skup?

Czytaj więcej

Jak zacząć pracę na Uberze? - Wymagania i formalności

Dodaj komentarz

Praca jako kierowca taxi, jest obecnie bardzo popularnym zajęciem, ponieważ przynosi wysokie zarobki. Rewolucyjną ofertę dla kierowców przygotowała firma Uber, która z impetem wkroczyła na nasz rynek. Kierowcy zatrudnieni pod szyldem tej firmy mają dużą dowolność jeśli chodzi o czas pracy, a zarobki są bardzo zadowalające. Wiele osób zastanawia się jakie wymagania oraz formalności trzeba spełnić, aby takim kierowcom zostać. Okazuje się, że nie trzeba spełnić żadnych bardzo rygorystycznych wymagań, jednak są pewne wytyczne, które są niezbędne. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, jak zacząć pracę na Uberze.

Czytaj więcej