Skip to main content

Na co należy uważać, sprzedając pojazd w auto skupie?

Gdy planujesz zakup nowego pojazdu lub jeśli uznałeś, że naprawa obecnego samochodu nie jest już dla Ciebie opłacalna, warto pomyśleć o jego sprzedaży w auto skupie. Takie firmy charakteryzują się szybką formą transakcji, bez dodatkowych formalności, które musiałbyś spełnić, sprzedając samochód indywidualnie. Na co jednak zwrócić szczególną uwagę, gdy zdecydujesz się postawić na auto skup?

Czytaj więcej

Jak zacząć pracę na Uberze? - Wymagania i formalności

Praca jako kierowca taxi, jest obecnie bardzo popularnym zajęciem, ponieważ przynosi wysokie zarobki. Rewolucyjną ofertę dla kierowców przygotowała firma Uber, która z impetem wkroczyła na nasz rynek. Kierowcy zatrudnieni pod szyldem tej firmy mają dużą dowolność jeśli chodzi o czas pracy, a zarobki są bardzo zadowalające. Wiele osób zastanawia się jakie wymagania oraz formalności trzeba spełnić, aby takim kierowcom zostać. Okazuje się, że nie trzeba spełnić żadnych bardzo rygorystycznych wymagań, jednak są pewne wytyczne, które są niezbędne. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, jak zacząć pracę na Uberze.

Czytaj więcej

Co zrobić, gdy auto nie nadaje się już do użytku?

Posiadanie własnego auta to komfort, z którego bardzo trudno zrezygnować. Nic dziwnego, bo ułatwia ono dojazd do pracy i na zajęcia, robienie codziennych zakupów i podejmowanie wielu wyzwań, z którymi zmagamy się każdego dnia. Korzystanie z komunikacji miejskiej z pewnością znacznie ograniczyłoby te możliwości. Jednak posiadanie samochodu to ni tylko same korzyści. Problem rodzi się wówczas, gdy nasz samochód ulegnie poważnej awarii lub zniszczeniu, wskutek nieprzewidzianej sytuacji na drodze, jaką są różnego rodzaju stłuczki i wypadki. Zakładając, że w takiej sytuacji największym problemem jest właśnie uszkodzony samochód, warto poszukać najlepszych rozwiązań i korzystnych sposobów sprzedaży.

Czytaj więcej

Czy warto sprzedać auto w skupie?

Sprzedaż samochodu może przybierać współcześnie różne formy. Swoją ofertę można zamieścić na różnego rodzaju portalach internetowych czy też na szybie pojazdu. Wiele osób korzysta również z możliwości, jakie stwarzają giełdy samochodowe oraz komisy. Ci, którym zależy na szybkiej, a zarazem bezstresowej sprzedaży, wybierają na ogół skupy aut używanych. To najlepsza decyzja, jaką podjąć mogą właściciele samochodów nieco starszych, ale również i tych powypadkowych lub uszkodzonych wskutek różnych poważnych awarii.

Czytaj więcej