Jaki model auta wybrać?

Wiele osób poszukujących nowego samochodu kieruje swoje kroki do komisu. Skup aut dostawczych oraz osobowych to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą przepłacać, a jednocześnie zależy im na zakupie dobrych samochodów. Niewątpliwie, korzystnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mogą sobie pozwolić na kupno auta dostawczego lub osobowego, jest zakup Skody.

Skoda sprzedana so skupu aut osobowych w Gdyni Pol-Cars

Kontynuuj czytanie

Pranie tapicerki samochodowej

Czysta tapicerka to marzenie każdego kierowcy, który dba o swój samochód i spędza w nim wiele czasu. Częste podróże z dziećmi bądź zwierzętami sprawiają, że na tapicerce pojawiają się trudne do usunięcia plamy. Ich powodem najczęściej jest spożywanie posiłków w samochodzie, picie kolorowych, słodkich napojów a także wsiadanie w mocno zabrudzonym obuwiu. Osoby, które przewożą często zwierzęta domowe najczęściej dodatkowo zmagają się również z sierścią na siedzeniach, która jest niezwykle trudna do usunięcia.

Czyszczenie tapicerki we Wrocławiu - myjnia ręczn Uni Plus

Kontynuuj czytanie

Dodatkowe usługi taksówkarskie

Usługi taksówkarskie kojarzą się wszystkim z przewozem osób. Widząc na drodze pojazd oznaczony podświetlonym symbolem taxi, jesteśmy pewni, że realizuje kurs z klientami, którzy go zamówili. Rzeczywistość może być jednak inna. Wraz z konkurencją usługi taksówkarskie objęły obok typowego przewozu osób także inne zlecenia.

Taxi w Mielcu

Kontynuuj czytanie

Jak tanio podróżować w odległe miejsca?

Marzą Ci się dalekie podróże, ale nie masz zbyt wielu środków do dyspozycji? Nie martw się, mamy dla Ciebie kilka propozycji, które umożliwią Ci odwiedzenie zagranicy - tej bliskiej i tej dalekiej. Nie zawsze do podróżowania potrzebny jest pokaźny budżet. Można by rzecz, że niskokosztowe podróże potrafią przynieść więcej radości niż te organizowane przez jakieś znane biura podróży.

Turystka, która przyjechała busem do Holandii

Kontynuuj czytanie

Kolizja - jak się zabezpieczyć?

Do miejsca zdarzenia na drodze S8 dojechała już policja, karetka i straż pożarna. Wypadek wyglądał bardzo groźnie ale okazało się, że poszkodowani mieli dużo szczęścia w nieszczęściu. Każdy z kierowców poruszających się na drodze nie był pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych u pasażerów także nie wykryto żadnych substancji pobudzających.

samochód biorący udział w kolizji

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2