Czym jest biuro kierowców?
Uber na polskim rynku pojawił się nagle i z impetem jako nowoczesna taxi wkroczył w naszą codzienność. Różnica między usługą tradycyjnej taksówki a Uberem jest znacząca.
Uber a tradycyjna taksówka
Tradycyjną taksówkę zamówić można przez telefon, a cena jaką zapłacić musieliśmy za przejazd znana nam będzie dopiero po zakończeniu trasy i dotarciu na miejsce. Nie możemy w takim wypadku przygotować wyliczonej kwoty ani mniej więcej dokładnie oszacować, ile wyniesie nasz taki przejazd. Z Uberem sytuacja jest dużo prostsza. Zakładamy aplikację, dodajemy numer karty kredytowej, wpisujemy adres z którego chcemy rozpocząć trasę, oraz adres docelowy. Aplikacja z miejsca pokazuje nam kwotę, i od razu wiemy ile wyniesie nas podróż. A co najlepsze dzięki aplikacji nie ma konieczności, abyśmy znali dokładny adres. Np. będąc akurat w obcym mieście wystarczy znaleźć miejsce na mapie w aplikacji a kierowca sam nas znajdzie.
Praca jako kierowca Uber
Plusy są dostrzegane są nie tylko z perspektywy klienta, praca w Uber to dla wielu świetna opcja. Elastyczny grafik bez obowiązku pracy w systemie ośmiu czy 12 godzin niezmiennie, możemy ustalać go zgodnie ze swoimi potrzebami i upodobaniami. Aby zostać pracownikiem za kółkiem, czyli kierowcą Ubera należy zarejestrować się poprzez stronę internetową, skontaktować się telefonicznie lub zgłosić się za pośrednictwem biura kierowców w swoim mieście. Biuro kierowców jest pomocne również w każdej innej sprawie i problemie jaki spotka kierowcę, czyli w kwestiach takich jak bezpieczeństwo, ochrona kierowców czy pomoc w uzyskaniu auta. Informacje na temat zarobków również do tych kwestii należą. A skoro o nich mowa, są one zależne oczywiście od wyjeżdżonych godzin. Miejscem, w którym możesz się zatrudnić jest biuro kierowców Uber i Bolt w Krakowie, należące do partnera OnlyGo.
Zarobki kierowcy Uber
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Uber lub Bolt, tutaj sprawdzisz lokalizację biura kierowców w Krakowie. Dzięki temu, że Uber oferuje nienormowany czas pracy, można potraktować bycie kierowcą jako zajęcie dodatkowe, co może to być znakomitym rozwiązaniem dla osób chcących sobie dorobić i to wykorzystując do tego prywatne auto, czyli bez wynajmowania i ponoszenia opłat za wynajem samochodu służbowego i po godzinach pracy na etacie. Im więcej wyjeżdżonych godzin, tym większe wynagrodzenie, zależy ono też również od dnia, godziny, przejeżdżanej trasy oraz obowiązującej w tym czasie stawki. Aby podjąć to zajęcie trzeba mieć ukończone 20 lat, posiadać ważne prawo jazdy minimum rok, zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 3 miesiące oraz ważne badania lekarskie. Oczywiście wymagania muszą też spełniać dokumenty pojazdu oraz sam pojazd. Jeśli chodzi o wady, jest ich zdecydowanie mniej niż zalet. Według kierowców, zleceń jest dużo, i jeśli się zaangażujemy jesteśmy w stanie zarobić naprawdę spore pieniądze. Klienci również chętnie korzystają z wygodnego sposobu podróżowania Uberem niż tradycyjnej taksówki. A to mówi samo za siebie.
lub dodaj komentarz jako gość
Najpopularniejsze wpisy:
-
Jak zacząć pracę na Uberze? - Wymagania i formalności
-
Jak wygląda proces sprzedaży pojazdu w skupie?
-
Jak sprawnie pozbyć się starego auta?
-
Czy warto sprzedać auto w skupie?
-
Czym jest gniazdo AUX w samochodzie i jak działa?
Najnowsze wpisy:
-
Holowanie z OC sprawcy — czy można wybrać dowolną pomoc drogową?
-
Jak poradzić sobie z pękniętą oponą na autostradzie?
-
Fakty i mity o skupach aut - Co powinieneś wiedzieć?
-
Wezwij lawetę - ranking firm we Wrocławiu (TOP 10)
-
Autoscout24 - Najpopularniejszy serwis dla miłośników motoryzacji