Skip to main content

Jak sprawnie pozbyć się starego auta?

Dodaj komentarz

Zalegające stare pojazdy mogą sprawić niemałe problemy dla ich posiadaczy. Sprzedaż takiego auta okazuje się w praktyce niemożliwa, a pamiętać trzeba, że długie pozostawienie samochodu w przestrzeni publicznej skutkuje jego odholowaniem. Co więcej, przymusowe usunięcie takiej przeszkody z drogi jest realizowane na koszt właściciela. Dlatego by oszczędzić sobie niepotrzebnych wydatków i trudów, warto odwiedzić skup aut Maków.

 

Co oferuje skup w Makowie?

Skup pojazdów w Makowie Mazowieckim oferuje w pierwszej kolejności odkupienie nieużywanego środka transportu. Dużym atutem skupu, którego oferta dostępna jest na stronie: www.skupautmakow.pl, jest przyjmowanie wszelkiego rodzaju aut, niezależnie czy są one dostawcze, czy też osobowe. Również stan techniczny pojazdu nie stanowi przeszkody. Niewątpliwą zaletą skorzystania ze skupu jest wygoda i szybkość takiego rozwiązania, a dodatkowym uproszczeniem jest usługa dojeżdżania do klienta. W tym wypadku można uzyskać szczegółową wycenę posiadanego pojazdu tuż pod domem. Szacunkową wycenę realizuje się także w ramach kontaktu telefonicznego, a potrzebne będą jedynie detale dotyczące auta. Oczywiście zdarzają się również przypadki pojazdów, których sprzedaż nie będzie możliwa. Dotyczy to aut niezdolnych do funkcjonowania, nawet po gruntownych naprawach. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem będą usługi złomowania. Tym sposobem legalnie można pozbyć się zdezelowanego pojazdu, a co ważniejsze zrealizować to bez żadnych kosztów. Na takim świadczeniu klient dodatkowo zarabia, co tylko zwiększa opłacalność usług. Sporządzane są również dokumenty potrzebne do odzyskania pozostałej składki OC. Wszelkie transakcje dokonywane w skupie są równie szybkie i bezproblemowe, co wykonywane świadczenia. Wypłata należności następuje błyskawicznie w gotówce lub w formie przelewu. Tak więc oferta skupu w Makowie Mazowieckim niewątpliwie umożliwia bezproblemowe pozbycie się nieużywanego pojazdu, na korzystnych finansowo warunkach.

 

Kontakt ze skupem

Nawiązać kontakt ze skupem można na wiele sposobów. Jednym z nich jest kontakt do skupu aut drogą telefoniczną, za pomocą którego szybko dokonuje się wstępnych ustaleń, lub łatwo rozwiać powstałe wątpliwości. Numer telefonu to (+48) 516 375 775. Dodatkowo realizowany jest także kontakt drogą mailową przez adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gdy decyzja o sprzedaży auta została podjęta i zostało tylko dopracowanie szczegółów transakcji, lub dokładne oględziny auta, to poleca się też bezpośredni przyjazd na teren skupu. Znajduje się on na ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 2 w Makowie Mazowieckim. W wypadku problemu ze znalezieniem placu, na którym realizuje się skupowanie pojazdów, warto wejść na stronę internetową firmy, gdzie znajduje się mapa z zaznaczonym punktem docelowym. Również pomocne w takim wypadku będzie zadzwonienie na podany numer. Godnym polecenia jest także odwiedzenie strony firmowej w celu przejrzenia szczegółów usług, jakie oferuje Auto skup oraz wszelkich związanych z tym informacji. Każdy, kto aktualnie zmaga się z niechcianym już autem, zdecydowanie będzie zadowolony ze wskazanych możliwości firmy.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.