Skip to main content

Jaki model auta wybrać?

Dodaj komentarz
Wiele osób poszukujących nowego samochodu kieruje swoje kroki do komisu. Skup aut dostawczych oraz osobowych to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą przepłacać, a jednocześnie zależy im na zakupie dobrych samochodów. Niewątpliwie, korzystnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mogą sobie pozwolić na kupno auta dostawczego lub osobowego, jest zakup Skody.

Skoda sprzedana so skupu aut osobowych w Gdyni Pol-Cars

Samochód bez konkurencji - Skoda

Skoda to samochód wyprodukowany w Czechach, który w polskich salonach gości już od kilkudziesięciu lat. Skody odznaczają się wysoką jakością produkcyjną, a także dość wysokimi osiągami. Skoda Fabia i Skoda Superb to zbliżone do siebie modele, które są niewątpliwie bardzo ekonomiczne i pozwalają na mniejsze zużycie paliwa. Skoda Octavia jest jednym z limuzynowych, luksusowych modeli- jest nieco większa od swoich braci, a jednocześnie spala zdecydowanie więcej paliwa, przez co może wydać się mało ekonomiczna i w ogólnym rozrachunku nieopłacalna. Skoda może być również przerobiona na samochód gazowy; gaz jest o wiele tańszy od benzyny, więc jeśli ktoś przemierza większe dystanse warto aby przemyślał kwestię przerobienia wozu. Obecnie, jeden litr paliwa oscyluje w granicach 5 złotych; zakup samochodu, który spala kilkanaście litrów paliwa na sto kilometrów jest więc rzeczą absurdalną.

Kilka słów o samochodach Volvo

Volvo s40, Volvo s60, albo Volvo v40 to mocne modele, które jednak pochłaniają bardzo wiele paliwa. Oczywiście, odwdzięczają się nienaganną stylistyką jazdy, a także niezwykle wysokimi osiągami. Niestety, od jakiegoś czasu Volvo nie uzyskuje chwalebnych not i jest uznawane za mało ekonomiczne i mało wydajne auto. Trochę prawdy w tym jest, zwłaszcza, że części zamienne do modeli Volvo są nad wyraz drogie, a samochód jest dość awaryjny. Każdy skup samochodów osobowych ma w swoim asortymencie dużo pojazdów tej marki oraz inne modele samochodów, które są równie ergonomiczne i wygodne w użytkowaniu.

Volvo kupione w skupie aut za gotówkę w Gdyni Pol-Cars

Samochód wybierany przez przedsiębiorców

Kolejnym, ważnym elementem infrastruktury motoryzacyjnej jest bez wątpienia Ford. Fordy są mocnymi samochodami, mają sprawdzone silniki i nie psują się nazbyt często. Spalanie również nie jest nadmierne, więc nie musimy obawiać się wysokich wydatków na paliwo. Do najlepszych modeli Forda należą; Ford Escort oraz bagażowy Ford Transit, który jest często wybierany przez drobnych przedsiębiorców. Odznacza się bowiem dużą pakownością, dzięki czemu możemy przewozić spore pakunki i sprzęty.

Ale... co zrobić ze starym samochodem?

Zastanawiając się nad zmianą samochodu, musimy także wziąć pod uwagę kwestię sprzedaży posiadanego już wcześniej pojazdu. Najszybszym rozwiązaniem jest oczywiście skup aut za gotówkę. W okolicy znajdziemy wiele skupów podobnych do pomorskiego Pol-Carsa, oferującego również skup aut dostawczych: https://www.skupautpomorskie.pl/oferta/skup-aut-dostawczych.html - co oczywiście jest usługą bardzo korzystną również dla firm. Na stronie, a dokładniej na blogu Pol Cars, znajdziemy także wiele wskazówek, jak uchronić się przed nieuczciwymi kupcami, jak przygotowac samochód do sprzedaży, czy też co składa się na wycene samochodu.
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.