Skip to main content

Wezwij lawetę - ranking firm we Wrocławiu (TOP 10)

Podróż autostradą lub drogą ekspresową jest szybka i komfortowa. Jednak, gdy w czasie jazdy w samochodzie zepsuje się silnik lub zabraknie benzyny, sytuacja staje się niebezpieczna. Awaria auta na trasie szybkiego ruchu może zdarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Zastanawiasz się, co robić, gdy Twoje auto odmówi posłuszeństwa w czasie jazdy na A4? Sprawdź ranking Top 10 pomocy drogowych na A4 i poznaj firmy, które pomogą Ci w razie niespodziewanej awarii auta na autostradzie. 

1. Pomoc Drogowa Jarex

Jarex jako zespół doświadczonych fachowców oferuje całodobową pomoc drogową dla kierowców poruszających się autostradą A4, drogami ekspresowymi S5, S8 i nie tylko. Gwarantuje szybki dojazd z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wzywając na miejsce awarii firmę Pomoc drogowa Jarex, możesz liczyć na wiele więcej niż tylko prace serwisowe na miejscu, wymianę opon czy odholowanie zepsutego auta do warsztatu. Jarex zapewni Ci kompleksowe wsparcie w tak kłopotliwej sytuacji, jak awaria samochodu na A4. Otrzymasz auto zastępcze na czas naprawy, a gdy Twój pojazd ucierpiał na skutek kolizji, firma naprawi go na koszt ubezpieczalni sprawcy. 

Pomoc Drogowa Jarex

Zakładowa 11X/10, 50-231 Wrocław

tel.: 782 552 651

Pomoc drogowa tir Wrocław Jarex

2. Pomoc Drogowa Wrocław autolaweta-24.pl

Autolaweta-24 świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie Wrocławia i okolic. Działając przez całą dobę, dowozi brakujące paliwo, wymienia uszkodzone koła i wykonuje drobne naprawy na miejscu awarii. Zajmuje się holowaniem pojazdów całkowicie zablokowanych lub z uszkodzonym układem jezdnym. Zapewnia szybki przewóz samochodów i konkurencyjne ceny. 

Pomoc Drogowa Wrocław autolaweta-24

Obornicka 4, 51-113 Wrocław

tel.: 538 374 644

Pomoc drogowa autolaweta 24h

3. Lux-hol Pomoc drogowa Wrocław 24/7

Lux-Hol to całodobowa pomoc drogowa. Specjalizuje się w holowaniu uszkodzonych pojazdów i transporcie na lawecie. Oferuje holowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Przewozi maszyny rolnicze, wózki widłowe i inne nietypowe pojazdy. Zakres usług obejmuje dowóz i wypompowanie źle zatankowanego paliwa, wulkanizację mobilną i hydraulikę siłową. 

Lux-hol Pomoc drogowa Wrocław 24/7

Japońska, 52-113 Wrocław

tel.: 784 129 129

Lox-Hol pomoc drogowa Wrocław

4. REGMAR LEGNICA

REGMAR LEGNICA to profesjonalny serwis samochodowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oferuje pomoc drogową, holowanie pojazdów i wiele więcej. Zajmuje się szczegółową diagnostyką samochodów, remontami silników i naprawami bieżącymi. W ramach mobilnego serwisu ogumienia TIR mierzy ciśnienie opon, pompuje koła azotem, sprzedaje i wymienia opony.

REGMAR LEGNICA

Nowa Wieś Legnicka 61A, 59-241 Nowa Wieś Legnicka

tel.: 601 779 168

Regmar Legnica

5. Pomoc Drogowa, Laweta Wrocław Rasior

Pomoc Drogowa Rasior specjalizuje się w holowaniu samochodów po drobnych kolizjach, ale nie tylko. Przewozi też samochody powypadkowe na lawecie. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem. Zajmuje się kasacją i złomowaniem pojazdów. Gwarantuje bezpieczny załadunek na lawetę i transport samochodów na terenie całego kraju.

 Pomoc Drogowa, Laweta Wrocław Rasior

Karmelkowa 66, 52-319 Wrocław

tel.: 794 373 492

Laweta Wrocław Rasior

6. Pomoc Drogowa Wrocław, laweta 24h, holowanie pojazdów

Pomoc drogowa we Wrocławiu Laweta Expres świadczy usługi przez całą dobę. Nie tylko wykonuje drobne naprawy pojazdów na drogach, ale także przewozi samochody lawetą do warsztatów naprawczych. Zajmuje się wymianą opon i złomowaniem aut. Prowadzi wypożyczalnię lawet. 

Pomoc Drogowa Wrocław, laweta 24h, holowanie pojazdów

Zielna 26, 51-313 Wrocław

tel.: 575 608 808

Pomoc drogowa Wrocław holowanie

7. Pomoc drogowa 24h Wrocław – Remicars

Pomoc Drogowa 24h Remicars z siedzibą we Wrocławiu działa na terenie województwa dolnośląskiego. Oferuje bezpieczne holowanie aut osobowychi rajdowych, lekkich pojazdów użytkowych i motocykli. Zajmuje się awaryjnym otwieraniem pojazdów i rozruchem akumulatorów. Dowozi kierowcom brakujące paliwo i wymienia opony w ramach mobilnej wulkanizacji. 

Pomoc drogowa 24h Wrocław – Remicars

al. Gen. Józefa Hallera 45/10, 53-325 Wrocław

tel.: 888 025 008

Pomoc drogowa Remicars

8. ASSI Pomoc Drogowa Wrocław

ASSI Pomoc Drogowa Wrocław oferuje holowanie aut osobowych i dostawczych na autostradzie A4 i nie tylko. Wykonuje kompleksowe naprawy powypadkowe, holuje pojazdy z OC sprawcy i udostępnia poszkodowanym kierowcom samochody zastępcze. Zapewnia indywidualne podejście i przystępne ceny usług.

ASSI Pomoc Drogowa Wrocław

Białowieska 15, 54-234 Wrocław 

tel.: 668 222 266

Assi pomoc drogowa Wrocław

9. Pomoc drogowa S8 Wrocław

Pomoc drogowa Piotr Foryś Specjalistyczny Transport Drogowy oferuje całodobowe wsparcie dla kierowców na drogach S8, S5 i na autostradzie A4. Zapewnia szybki dojazd na miejsce awarii. W zakres usług wchodzi holowanie samochodów osobowych i ciężarowych, awaryjne odpalanie aut, wymiana kół i wyciąganie pojazdu z rowu.

Pomoc drogowa S8 Wrocław

Okulickiego 19b, 51-216 Wrocław

tel.: 791 755 947

Pomoc drogowa S8 Wrocław

10. Laweta Wrocław, Pomoc Drogowa Wrocław — Jarosław Pieczyński

Laweta Wrocław specjalizuje się w transporcie powypadkowych samochodów osobowych i dostawczych. Przewozi też motocykle, maszyny rolnicze i budowlane. Oprócz holowania aut oferuje wymianę kół i dowóz paliwa. Świadczy usługi lawetą na autostradzie A4 i drogach ekspresowych S5 i S8.

Laweta Wrocław, Pomoc Drogowa Wrocław — Jarosław Pieczyński

Metalowców 29, 54-156 Wrocław

tel.: 530 603 712

Pomoc drogowa Wrocław

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Przed sprzedażą auta do skupu byłam bardzo zestresowana. Pierwszy raz miałam do czynienia z taką ...
Sam długo zastanawiałem się, czy mam stulejkę i czy moja przypadłość kwalifikuje się do konsultacji ...
Witold 7 miesięcy temu Jak pozyskać energię za darmo?
Wspaniały artykuł! Bardzo inspirujące jest widzieć, jak technologia może pomóc nam w osiągnięciu samowystarczalności energetycznej. ...
Bartosz 8 miesięcy temu Czym jest biuro kierowców?
Biuro kierowców to świetne rozwiązanie dla osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu. Kierowca ubera lub ...