Skip to main content

Z pasji do motoryzacji...
Poznaj moją historię!

Cześć! Jestem Bartek. Witaj na moim blogu motoryzacyjnym.

Skoro tu trafiłeś, pewnie chcesz dowiedzieć się więcej o osobie, która stoi za tym projektem. Chętnie wprowadzę Cię w moją historię związaną z motoryzacją.

Od najmłodszych lat pamiętam, jak fascynacja samochodami i wszystkim, co związane z motoryzacją, płynęła we mnie. To wszystko zaczęło się od mojego dziadka. To on był tym, który zaszczepił we mnie miłość do silników, zapachu benzyny i dźwięku pracy maszyn. Opowiadał mi o tym, jak z pasją naprawiał i dbał o swoje auta, jak jeździł po Polsce, a czasem nawet dalej. Jego opowieści były dla mnie jak bajki, których zawsze chciałem słuchać...

Fan motoryzacji - Bartek założyciel bloga Moto-Sidom

Wiatr,
wolność,
adrenalina...

Gdy marzenia przeradzają się w codzienność...

Moja pasja do motoryzacji przerodziła się w profesjonalną ścieżkę kariery. Zostałem mechanikiem. Każdego dnia mam okazję pracować z tym, co kocham najbardziej, ucząc się przy tym coraz więcej o tajnikach tego fachu. Ale motoryzacja to nie tylko moja praca. To także moje hobby.

W wolnych chwilach zakładam kask, wsiadam na mój motocykl i oddaję się przyjemności jazdy, czując wiatr na twarzy i słuchając ryku silnika. Kiedy tylko pojawia się okazja, ruszam też na zloty samochodowe. Tam mogę spędzać czas z ludźmi, którzy dzielą moją pasję, podziwiać piękne maszyny i wymieniać się doświadczeniami z innymi entuzjastami motoryzacji.

Stworzyłem ten blog, by dzielić się z Wami moją wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami na temat motoryzacji. Chcę, by stał się miejscem, gdzie każdy miłośnik czterech kółek (a czasem dwóch!) mógł znaleźć coś dla siebie.

Dziękuję, że jesteś tutaj ze mną. Razem wyruszmy w tę niesamowitą motoryzacyjną podróż!

Masz pytanie?

Chętnie Ci doradzę! Pytaj śmiało!