Skip to main content

Dodatkowe usługi taksówkarskie

Dodaj komentarz

Usługi taksówkarskie kojarzą się wszystkim z przewozem osób. Widząc na drodze pojazd oznaczony podświetlonym symbolem taxi, jesteśmy pewni, że realizuje kurs z klientami, którzy go zamówili. Rzeczywistość może być jednak inna. Wraz z konkurencją usługi taksówkarskie objęły obok typowego przewozu osób także inne zlecenia.

Taxi w Mielcu

Dowóz zakupów i dzieci do szkoły

Usługi taksówkarskie nie związane z przewozem osób obejmują szeroką gamę, każdej legalnej możliwości wykorzystania kierowcy z samochodem. Wielkie korporacje taksówkarskie wprost prześcigają się w ofercie na usługi taksówkarskie. Najczęściej oferowane i realizowane są usługi taksówkarskie w ramach, których kierowca pojazdu taxi wykonuje określone zakupy i dowozi je do miejsca wskazanego przez zleceniodawcę. Nie zawsze są to domowe zakupy. Często są to kwiaty, czy inne drobne prezenty. Warunkiem wykonania tego typu usługi jest oczywiście jej opłacenie obejmujące zarówno koszt zakupów oraz koszt przejazdu. Usługi taksówkarskie to bardzo często dowożenie naszych pociech do szkoły lub na dodatkowe zajęcia i odwiezienie ich do domu. Takie usługi taksówkarskie zamawiają najczęściej rodzice, którzy nie posiadają lub nie mogą prowadzić pojazdu, a nie chcą aby dziecko korzystało z transportu miejskiego.

Przewóz rzeczy taksówką

Usługi taksówkarskie często także zbliżone są swoim zakresem do usług transportowych. Chodzi o przewóz rzeczy. Zamawiający tego typu usługi taksówkarskie cenią sobie szybkość i rzetelność jej wykonania. W tej grupie można wyszczególnić przewóz naszych zwierzęcych pupili. Niektóre samochody oznaczone jako taxi wyposażone bywają w specjalistyczne akcesoria zapewniające naszym pupilom bezpieczeństwo w trakcie przejazdu. Pora zimowa promuje popyt na inne usługi taksówkarskie - pomoc w odpaleniu zamarzniętych samochodów klienta. Często taka usługa taxi nie wiąże się jedynie z odpaleniem samochodu za pomocą przewodów, lecz jest związana z wyposażeniem samochodu taxi w sprzęt rozruchowy. Nie mniejsze zainteresowanie klientów wzbudza możliwość odwiezienia samochodu klienta z miejsca biesiadowania połączonego ze spożyciem alkoholu do miejsca zamieszkania. Zamawiając takie usługi taksówkarskie, warto się upewnić, że taksówkarz przybędzie w towarzystwie drugiego kierowcy.

pani, która poprosiła o dowóz rzeczy taksówką Glob-Trans

Wynajęcie Taxi XXL

Zgodnie z Polskim prawem taksówką może być każdy pojazd, w którym można przewieźć wraz z kierowcą nie więcej niż 9 osób. Nie jest więc trudnością znalezienie taxi na 6 osób. Taxi na 6 osób ma swoją zaletę, ponieważ za tą samą cenę gwarantuje nam możliwość, że poruszając się większą grupą nie musimy zamawiać dwóch taksówek. Często zamawianie taxi na 6 osób wiąże się nie z ilością przewożonych osób, lecz z możliwością i komfortem jazdy pasażerów. Taxi na 6 osób zamawiają często osoby chorobliwie otyłe, lub których kreacja lub wyposażenie uniemożliwia realizację przewozu standardową taksówką. Niektóre firmy taksówkarskie oferują także wynajem busa 9 osobowego, to także dobra możliwość jeżeli chcemy pojechać gdzieś większą grupą. Jedną z firm oferujących tego typu usługi jest Glob-Trans Taxi Mielec; ul. Dworcowa 8 lok. 15, 39-300 Mielec; Tel: 536 217 217, którego strona internetowa https://www.glob-trans.mielec.pl dostarczy wielu szczegółów dotyczących tego typu usług.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.